
Акустична система 2.1 GoldenField LA-161G 2x10W+25W MP3 player Remote Control+FM (код 114585)
3 689 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Field |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB. Кардридер |
| Артикул | LA-161G_NEW |
| Вага | 5.4 |
| Вид монтажа | Підлогові |
| Виходи | 1 x mini-jack (3.5 мм). Лінійний (2 x RCA) |
| Габарити | Сабвуфер: 200 х 250 х 290 мм. Сателіти: 105 х 180 х 110 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Сабвуфер: 5.25", 8 Ом, 25 Вт. Сателіти: 3", 6 Ом, 2 х 12 Вт |
| Харчування | Від мережі |
| Колір | Black |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акустичних каналів | 2.1 |
| Матеріал корпусу | МДФ. Пластик |
| Оснащення | З FM тюнером. З медіаплеєром. Пульт ДК. Світлодіодна підсвітка |
| Особливості | Кілька Bluetooth під'єднань. Підключення до ПК |
| Потужність, Вт | 49 |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Сумісність | Ноутбуки, ПК |
| Тип | Колонки + Сабвуфер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 689 ₴
