
Монитор 21.5" ACER EK220 (IPS, 1920x1080 100Hz, VGA/HDMI) (код 154876)
3 759 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Интерфейсы | 1 x HDMI. 1 x VGA |
| Артикул | UM.WE0EE.303 |
| Вес (кг) | З підставкою: 2,8. Без підставки: 2,4 кг |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил -5 - +20 ° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 380 x 492 x 192 . Без підставки: 287 x 492 x 69 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 759 ₴
