
Монитор 27" ACER VG270 (IPS, 1 mc, 1920x1080, 144Hz, DP/HDMI) (код 154875)
6 229 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | UM.HV0EE.601 |
| Вес (кг) | 6.3 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 598 x 336 x 224 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Вбудовані колонки |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.311 x 0.311 мм |
| Потребляемая мощность | Енергоспоживання під час роботи: 15 Вт. Енергоспоживання в режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 229 ₴
