
Блок питания 1200Вт Zalman TeraMaxII VIEW (ATX 3.1, 80 PLUS Gold, вентилятор 120мм, 150x86x140мм, fully modular) (код 154832)
8 019 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM1200-TMX2 VIEW |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 1200 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
Информация для заказа
- Цена: 8 019 ₴
