Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Infinity Plus BK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Пластик, Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Особенности | З бічним вікном. З знімними кошиками для HDD. З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Опціональне: Задня панель: 2x120 мм. Нижня панель: 3x120 мм. MB: 3x120 мм або 2х140 мм |
| Розміри | 418 х 272 х 454 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.1. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 3 669 ₴

