
Корпус Mini-Tower с БП 400Вт 2E Credo Slim V90B-400 (mATX/ITX, 2xUSB3.0, 2x90мм, черный) (код 154803)
1 539 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-V90B-400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 75 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 220 мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охлаждение | Встановлено: Передня панель: 2x 90 мм. |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розміри | 100 x 260 x 330 |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | micro-ATX ITX |
Информация для заказа
- Цена: 1 539 ₴
