
Корпус Midi-Tower з БЖ 400Вт 2E Alfa E185-400 (ATX, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, VGA 310мм, чорний) (код 134866)
1 549 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-E185-400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Опціональне: Лицьова панель: 2 х 120 мм. Бічна панель: 2х 120 мм. Задня панель: 1 x 80 мм |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴
