
Монитор 27" ASUS PA27JCV ProArt 5K (IPS, 5 mc, 5120x2880, HDMI/DP, USB-C, DCI-P3 99%, AdaptiveSync, Pivot, HDR500) (код 149870)
38 679 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 90LM0AL0-B01K70 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд, 10 bit |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 5120x2880 |
| Особенности | Flicker-Free. USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Вбудовані колонки. Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Розмір пікселя | 0.116 мм |
| Потребляемая мощность | Потужність що споживається: 31.04 Вт. Режим енергозбереження: <0.5 Вт. Режим вимкнення: 0 Вт (жорстке перемикання). Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 500 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 38 679 ₴
