
Блок бесперебойного питания Eaton 5E G2, 700VA/360W, 2xSchuko (5E700D) (код 148621)
5 009 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | 5E700D |
| Вихідна напруга, В | 220-230 ± 10% |
| Габарити | 305 x 105 x 198 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 - 240 В |
| Защита от | Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Количество розеток | 2 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Номинальная мощность | 360 Вт |
| Особенности | Холодний старт |
| Мощность | 700 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 5 009 ₴
