
Корпус Full-Tower без БЖ Cougar AIRFACE PRO RGB, 3*120mm ARGB, 1*120mm ARGB вентилятори передвстановлені, ATX/mATX/mini-ITX,
4 749 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AIRFACE PRO RGB |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особливості | З бічним вікном. З вертикальним встановленням відеокарти. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 10 |
| Охолодження | Попередньо встановлені:Лицьова панель:3х120мм.Задня:1х120мм.Опціональне:Лицьова:3х120/2х140мм.Верхня:3х120/2х140мм.Задня:1х120/140мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 240 x 496 x 465 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Fulltower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. SSI EEB. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування вентиляторами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴
