
Охолоджувач процесорний універсальний Montech NX400 ARGB White (код 151301)
1 259 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 874 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NX400 ARGB (W) |
| Вид | Кулери |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 4Pin |
| Конструкція | Баштова |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний TDP | 135W |
| Призначення | Для процесорів |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 x 74 x 156 мм |
| Рівень шуму | 34.1 дБ |
| Сокет | Socket 1200/ 1700/ 1851/ AM4/ AM5 |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 28 |
| Частота обертів | 800 ~ 2000 об/хв ±10% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 259 ₴
