
Корпус Mini-Tower з БЖ 400Вт GameMax ST-602-400W (код 147885)
2 589 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST-602-400W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Охолодження | Попередньо встановлені: Верхня панель: 1 x 80 мм |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 99 x 295 x 365 мм |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Кардридер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 589 ₴
