
Блок питания 500Вт 2E Basic Power (80%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 4xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) (код
1 399 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-BP500-120APFC |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 24 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 500 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 1.58 кг |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴
