
Блок питания 400Вт 2E BASIC POWER (ATX, 120мм Fan) (код 134914)
1 359 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-BP400-120APFC |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 24 |
| Максимальні навантаження | 3.3V 15A; +5V 15A; +12V 25A, -12V 0.3A; +5VSB 2.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 1.48 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 359 ₴
