
Блок живлення 550Вт 2E Master Power (>80%, 80+ White, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 5xSATA) (код 134913)
1 759 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MP550-120APFC |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 5 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 24 |
| Максимальні навантаження | 3.3V 18A; +5V 18A; +12V 38A, -12V 0.3A; +5VSB 2.5A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 1.79 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴
