
Блок питания 450Вт GameMax GM-450 (ATX, с кабелем питания, вентилятор 120мм) (код 152530)
979 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GM-450 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 450 Вт |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1038 г |
| Система охлаждения | Активна |
| Тип | Компьютерный |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4pin |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x6 pin |
Информация для заказа
- Цена: 979 ₴
