
ББЖ для роутера FrimeCom Ecoputer 18 (18Вт, LiFePO4 батарея 2*6000mAh, USB: 5V/2А; DC: 9V/1A; DC: 12V/1A: POE) (код 154346)
1 269 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 2*6000mAh |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | ECOPUTER 18 |
| Вес | 500 г |
| Вихідна напруга, В | USB: 5В/2А. DC: 9В/1A. DC: 12B/1A. POE: 24В/0.2A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Мікроконтролерне керування. Автостарт під час вмикання. Ручний вимикач живлення. Вихід постійного струму. Світлодіодний індикатор акумулятора |
| Защита от | Перевантаження. Короткого замикання. Перезаряду. Глибокого розряду |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підходить для заряджання | Для роутера |
| Розміри | 160 х 105 х 36,5 мм |
| Тип акумуляторів | LiFePO |
| Тип архітектури | Резервні (off-line) |
Информация для заказа
- Цена: 1 269 ₴
