
Блок питания 750Вт Zalman Gigamax 3 (ATX 3.0, 80 PLUS Bronze, 120мм) (код 144995)
3 399 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM750-GV3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 35.9 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від перевантаження (OPP). Захист від перевантаження через струм (OCP). Захист від перегрівання (OTP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴
