
Корпус Midi-Tower без БП Zalman T6 (1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 1x120мм, VGA 280мм, CPU Cooler 165мм, черный) (код 142317)
1 639 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.82 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | T6 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 280 мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Охлаждение | Встановлено: Ззаду: 1 x 120 мм. Опціонально: Ззаду: 1 x 120 мм. Спереду: 2 x 120 мм. Збоку: 1 x 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 427 х 178 х 348 мм |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 639 ₴
