
Корпус Midi-Tower без БП Zalman i3 Neo TG (ATX, стекло, Infinity Mirror ARGB, 484 * 219 * 415 мм, 5.8кг, черный) (код 142073)
3 629 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | I3NEOTGBLACK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 162 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Особенности | З пиловим фільтром. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене:Лицьова панель:3х120мм.Задня:1х120ммОпціональне:Лицьова:3х120/140мм.Верхня:2х120/140ммНижня:2x120мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 415 x 219 x 484 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 3 629 ₴

