
Корпус Midi-Tower без БЖ Zalman N5 MF Black (ATX, 4x120мм RGB fans, Acrylic Side Panel, 200 x 437 x 450мм) (код 134278)
2 749 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | N5MF |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 365 мм |
| Матеріал корпуса | Акрил. Сталь |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлено:Лицьова панель:3x120мм.Задня:1х120мм.Опціонально:Лицьова:3х120мм.Верхня:2х120/2х140мм.Задня:1х120 мм.Нижня:2х120мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 437х 200 х 450 мм |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 749 ₴
