
Блок живлення 850Вт Zalman TeraMaxII SE 850W (ATX 3.1, 80 PLUS Gold, 120мм, fully modular) (код 152845)
5 259 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM850-TMX2SE |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм 2.6 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 259 ₴
