
Блок питания 800Вт Zalman GV2 SE 800W (ATX 2.52, 80 PLUS Bronze, 120мм) (код 150765)
2 759 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM800-GV2SE |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм 1.85 кг |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
Информация для заказа
- Цена: 2 759 ₴
