
Блок питания 700Вт Xilence XP700R7 Redwing, 120мм (код 95786)
2 359 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xilence |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | XP700R7 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1/0/3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | 3.3 В: 24 A +5 В 18 A +12 В 54 А -12 B: 0.5 A +5 В SB: 2.5 A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Розміри, вага | 10 x 16.5 x 22.5 см, 1.674 кг |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 2 359 ₴
