
Жорсткий диск 3.5" 8TB Western Digital WD Red Plus (256MB, 5640rpm, SATA 6Gb/s) (код 143966)
14 229 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 750 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | WD80EFPX |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Максимальна споживана потужність | 5.2 Вт |
| Місткість накопичувача | 8 ТБ |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Призначення | Для комп'ютера |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 26.1 х 147 х 101.6 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 5640 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 229 ₴
