
Корпус Mini-Tower с БП 500Вт 2E TeamX TMX04 (mATX, 2xUSB3.0, ATX500W, 1x80мм fan, черный) (код 153632)
1 399 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-TMX04-500 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 220 мм |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особенности | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Розміри | 170 x 355 x 275 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴
