
Корпус Mini-Tower з БЖ 500Вт 2E TeamX TMX03 (mATX, 2xUSB3.0, ATX500W, 1x80мм fan, чорний) (код 153631)
1 639 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-TMX03-500 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 220 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особливості | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Розміри | 170 x 355 x 275 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴
