
Материнська плата Socket_1700 GigaByte H610M D3W DDR4 (mATX, H610, 2x DDR4) (код 148291)
2 999 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCI Express x1 | 1 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x16 | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| USB | 1 х USB 3.2. 4 х USB 2.0 |
| Артикул | H610M D3W DDR4 |
| Бездротовий інтерфейс | Без бездротового під'єднання |
| Вбудоване аудіо | 7.1-канальний HDA кодек Realtek |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Відеовиходи | 1 х HDMI. DisplayPort |
| Гарантія | 36 місяців |
| Зовнішні роз'ясненнями об'єми | 1 x DisplayPort. 1 x HDMI. 1 x USB 3.2 Gen1. 4 x USB 2.0. 1 x LAN (RJ-45). 3 х аудіо роз'єми |
| Конектор живлення | 1 x 24-контактний ATX. 1 x 8-контактний ATX 12 В |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів M. 2 (NGFF) | 1 шт |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA II | Немає |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA III | 4 шт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Мережевий інтерфейс | 1 х 1 Гбіт/сек |
| Охолодження | Пасивне |
| Підтримка пам'яті | 2 x DDR4 DIMM; Кількість каналів 2 |
| Підтримка процесорів | Intel Core 14-го, 13-го та 12-го покоління під сокет LGA1700 |
| Тип роз'єму | Socket 1700 |
| Формфактор | MicroATX |
| Фізичні розміри | 24.4 x 22 см |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel H610 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
