
Кронштейн Gembird WM-55ST-03, Настінний поворотний кронштейн 32” - 55” (до 35 кг) (код 153427)
869 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм. 100x150 мм. 100x200 мм. 150x100 мм. 150x150 мм. 200x100 мм. 200x200 мм. 300x200 мм. 300x300 мм. 400x300 мм. 400x400 мм. 75x75 мм |
| Артикул | WM-55ST-03 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 32"-55" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | +5° ~ -18° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Розміри | 429 х 435 х 430 мм |
| Сумісність (діагональ) | 32"-55" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴
