
Корпус Mini-ITX без БЖ Chieftec IX-03B-OP (Mini ITX, 220x197x63мм, без CDP-085ITX) (код 149609)
1 529 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | IX-03B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 30 мм |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Охлаждение | Опціональне: 2 x 50 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 220 x 197 x 63 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Універсальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
Информация для заказа
- Цена: 1 529 ₴
