
Сумка 17.0" RivaCase 8257 Black (код 152734)
1 689 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RivaCase |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8257 Black |
| Вид | Сумка |
| Внутрішня висота під пристрій | 45 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 265 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | до 17" |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | Відділення для аксесуарів. Знімний плечовий ремінь. Кишеня для телефона |
| Спосіб закриття | Змійка |
Информация для заказа
- Цена: 1 689 ₴
