
Корпус Full-Tower без БЖ Montech X5 Black (E-ATX 12"x10.5", 1xType-C, 3x140мм ARGB, 1x120мм ARGB, Radiator 360мм) (код 152194)
2 799 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | X5 (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Особенности | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене: Лицьова панель: 3 x 120 мм ARGB. Задня панель: 1 x 120 мм ARGB |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 482 x 216 x 496 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Fulltower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴
