
Корпус Midi-Tower без БП 2E GAMING Credo Plus V510W (ATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, 4x120мм RGB, белый) (код 152216)
1 709 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-V510W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Особенности | З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 180 х 410 х 330 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 1 709 ₴
