
Корпус Mini-Tower без БП 2E Credo V285W (mATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, белый) (код 152211)
1 199 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Форм-фактор | mATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-V285W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1 |
| Особенности | З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 5 |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 185 х 380 х 310 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. 1 х USB Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴
