
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec APEX (E-ATX, Radiator 420mm front, 230х495х465мм, 52.94л, 8кг) (код 142194)
5 449 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GA-01B-TG-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Особенности | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Охлаждение | Встановлено:Лицьова панель:3x120мм.Задня:1x120мм.Опціональне:Лицьова:3x120/140мм.Верхня:3x120/2х140мм.Задня:1х120/140мм.Бічна:2х120мм. |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 230 х 465 х 495 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX, EATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 5 449 ₴
