
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Hexagon G338W (ATX, Білий, 1xUSB Type-C, 1+3x120мм ARGB) (код 134883)
2 599 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G338W |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло. Метал. Пластик. Пластмаса. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 7 |
| Особливості | З бічним вікном.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою системи водяного охолодження. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлене: Лицьова панель: 3 х 120 мм. Задня: 1 х 120 мм. Опціональне: Лицьова: 3 х 120 мм. Верхня: 2 х 120 мм. Задня: 1 х 120 мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 205 x 450 x 380 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування вентиляторами. Керування підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴
