
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Galaxy G2055 (ATX, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 3x120мм ARGB, VGA 345мм, LCS ready, HUB, TG Side
1 919 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-G2055 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Особенности | З бічним вікном. З пиловим фільтром. З підсвіткою |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлено: Верхня панель: 2 х 120 мм ARGB. Задня: 1 х 120 мм ARGB. Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120 мм. Верхня: 2 х 120 мм. Задня: 1 х 120 мм. |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 266 x 475 x 480 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | Адресна RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.0. 1 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴
