
Монитор 27" PHILIPS 27E1N1800 4K (IPS, 1 mc, 3840x2160, HDMI/DP) (код 152167)
10 649 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI х 2. TRS mini-jack (3.5 мм) |
| Артикул | 27E1N1800A/00 |
| Вес (кг) | 4.35 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5° / +20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 465 x 613 x 211 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3840x2160 (4K UltraHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.1554 x 0.1554 мм |
| Потребляемая мощность | В робочому режимі: 27.24 Вт. В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 350 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 10 649 ₴
