
Монітор 27" PHILIPS 27M2N3200 (IPS, 5 mc, 1920x1080 144Hz, HDMI/DP) (код 152165)
6 599 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync. NVIDIA G-SYNC |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI. TRS mini-jack (3.5 мм) |
| Артикул | 27M2N3200NF/00 |
| Вага (кг) | З підставкою: 616 x 463 x 216. Без підставки: 616 x 362 x 55 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5° / +20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 3.72. Без підставки: 3.17 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black-Grey |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.3114 x 0.3114 мм |
| Споживана потужність | У робочому режимі: 21.6 Вт. У режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴
