
Монитор 24" PHILIPS 24M2N3200 (IPS, 5 mc, 1920x1080, 144Hz,DP/HDMI) (код 152164)
4 549 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI. TRS mini-jack (3.5 мм) |
| Артикул | 24M2N3200NF/00 |
| Вес (кг) | Без підставки: 2.5. З підставкою: 3.04 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -5/+20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | Без підставки: 544 x 321 x 50. З підставкою: 544 x 433 x 216 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Потребляемая мощность | У вимкненому стані: 0.3 Вт (типово). В активному режимі: 17.8 Вт (типово). В режимі очікування: 0.5 Вт (станд.) |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 549 ₴
