
Монітор 27" SAMSUNG S27D390 Curved (VA, 4 мс, 1920x1080 100Hz, HDMI/VGA) (код 152160)
5 759 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси | HDMI. TRS mini-jack (3.5 мм). VGA |
| Артикул | LS27D390GAIXUA |
| Вага (кг) | З підставкою: 3.8. Без підставки: 3.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -2 ° (± 2 °) - 22 ° (± 2 °) |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 468.7 х 617.8 х 250.7. Без підставки: 366.5 х 617.8 х 75.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 4000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Flicker-Free |
| Радіус кривизни, R | 1800 |
| Споживана потужність | Звичайний режим: 35 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 759 ₴
