
Корпус Midi-Tower без БЖ Zalman i3 Neo Black (ATX, 1xUSB3.0, 4x120mm RGB fans, TG Side Panel) (код 134270)
3 139 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | I3NEOBLACK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Пилові фільтри: верхня панель(магнітний)/нижня панель |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Особенности | З безгвинтовим кріпленням.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою.З підтримкою водяного охолодження.З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлено: Лицьова панель: 3 x 120 мм. Задня: 1 x 120 мм. Опціонально: Лицьова: 3 x 120/140 мм. Верхня: 2 x 120/140 мм. Нижня: 2x120мм.Задня:1x120мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 422 x 219 x 484 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 3 139 ₴
