
Блок питания 600Вт GameMax GM-600 (APFC, 80+, с кабелем питания, вентилятор 120мм, черный) (код 151791)
1 639 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GM-600 80+ APFC Black |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1.19 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 639 ₴
