Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM-600B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1.35 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴

