
Блок питания 600Вт Zalman ZM600-XEII (код 117629)
2 089 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM600-XEII |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0/4 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 16 A, +5 В - 15 A, +12 B - 45 A, -12 В - 0.3 A, +5 V SB - 2 А |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Розміри, вага | 150 х 86 х 140 мм, 1.74 кг |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 2 089 ₴
