
Корпус Midi-Tower без БП Montech FIGHTER 500 Black (код 143748)
2 009 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FIGHTER 500 (B) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Особенности | З бічним вікном.З знімними кошиками для HDD.З пиловим фільтром.З підсвіткою. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | 4 x 120 мм |
| Розміри | 420 x 202 x 455 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 009 ₴
