
Акустична система 2.0 Genius SP-HF385 BT, Black Gray (код 151977)
859 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.707 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31730046400 |
| Вид монтажа | Портативні |
| Виходи | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Входи | jack 3.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Харчування | Від USB |
| Колір | Black-Grey |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Особливості | Під'єднання до ПК |
| Потужність, Вт | 4 |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Сумісність | Ноутбуки, ПК |
| Тип | Акустична система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴
