
Корпус Midi-Tower с БП 400Вт GameMax ET-211-400W-2U3 (GM-400-8cm) (код 144666)
1 529 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ET-211-400W-2U3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Охлаждение | Можливість встановлення: Задня панель: 1 х 80 / 92 мм |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розміри | 175 х 405 х 330 мм |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 529 ₴
