
Монітор 27" PHILIPS 27E1N1800 4K (IPS, 4 mc, 3840x2160, HDMI/DP) (код 151913)
11 039 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI х 2. TRS mini-jack (3.5 мм) |
| Артикул | 27E1N1800AE/00 |
| Вага (кг) | 5.69 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5° / +20°. Регулювання по висоті: 100 мм |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 492 x 613 x 220 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 3840x2160 (4K UltraHD) |
| Особливості | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.1554 x 0.1554 мм |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість дисплея | 350 кд/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 039 ₴
