
Монитор 23.8" ACER EK241 (IPS, 1920x1080 120Hz 1ms, VGA/HDMI) (код 151907)
4 109 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Интерфейсы | HDMI, VGA |
| Артикул | UM.QE1EE.G01 |
| Вес (кг) | З підставкою: 2.73. Без підставки: 2.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -5/+20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 540 x 402 x 192. Без підставки: 540 x 315 x 40 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн (6 bit + FRC) |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Безрамковий (Сinema screen) |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 4 мс (GTG) / 1 мс (VRB) |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 109 ₴
